Acantus Aureus 2012

Medal Acantus Aureus został przyznany firmie przez Kapitułę Międzynarodowych Targów Poznańskich za uczestnictwo w targach MEBEL POLSKIE 2012 ze stoiskiem sprzyjającym realizacji polityki marketingowej firmy.

Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2011

Mamy przyjemność poinformować o zdobyciu prestiżowej nagrody Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2011, które odbyły się 15-18 lutego. Otrzymaliśmy 2 złote medale za: – System Modułowy SYDNEY – Kanapa ORLEAN.

Najwyższa Jakość

W czwartek, 14 października 2010r. , o godzinie 15.00 w hotelu Qubus Prestige w Katowicach nasza firma stała się laureatem prestiżowej nagrody przyznawanej przez redakcję Forum Biznesu. Wśród laureatów znalazły się również instytucje, firmy, największe korporacje w naszym kraju oraz samorządy posiadające czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania, odznaczające się szczególną dbałością o najwyższą jakość swoich produktów i usług.

Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2010

Z przyjemnością informujemy o zdobyciu prestiżowej nagrody Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2010. Wyróżnienie to otrzymała kanapa KANTATA za wyróżniające się wzornictwo.

Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2009

Mamy przyjemność poinformować o zdobyciu prestiżowej nagrody Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2009. Wyróżniona medalem została kanapa MARGO.

Złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2008

Mamy niezmierną przyjemność poinformować o zdobyciu prestiżowej nagrody Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2008. Medal otrzymała kanapa LIBERO.

Gazela Biznesu 2008

Gazele Biznesu to nagrody przyznawane corocznie firmom, które osiągną największy wzrost produkcji „rok do roku”. Konkurs organizowany jest corocznie przez gazetę ekonomiczną „Puls Biznesu”.

Wykonanie: Nautil.pl