o_firmie_foto__jpg_750x500_q100PONAD 60 LAT TRADYCJI

Meblarska Spółdzielnia Pracy „DĄB” z siedzibą w Gdyni powstała w 1950 roku na bazie prywatnych zakładów stolarskich.  Do roku 1989 zrzeszona była w strukturach spółdzielczych. Uregulowane sprawy własnościowe oraz zachowana ciągłość zarządzania pomogły umocnić i ugruntować pozycję firmy na rynku meblarskim.

zaladunek1__jpg_750x500_q100DYNAMICZNY ROZWÓJ W LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH

W latach dziewięćdziesiątych, po zmianie systemu gospodarczego na rynkowy, nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Nowe technologie, udane inwestycje oraz ciągłe wprowadzanie do oferty nowych, często innowacyjnych wyrobów, umocniły pozycję firmy jako jednego z grona liderów rynku. W miarę rozwoju firmy powiększaliśmy systematycznie grono odbiorców zagranicznych. Meblami z naszej firmy cieszą się mieszkańcy Niemiec, Holandii, Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Kazachstanu , Ukrainy i Czech.

NOWOCZESNY DESING, KOMFORT, TRWAŁOŚĆ

Długoletni sukces na polskim rynku zawdzięczamy pracy naszych specjalistów ciągle poszukujących nowoczesnych technologii, nowych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych. Wpływ na design naszych wyrobów ma nie tylko obserwowanie trendów światowych, ale również uważne słuchanie sugestii i opinii licznego grona lojalnych partnerów handlowych i klientów firmy.  Dzięki temu nasze meble to kontynuacja dobrych tradycji meblarstwa opisanych słowami: trwałość, solidność, komfort i dobra, wzornicza estetyka. Meble z logiem  DĄB umożliwiają zaaranżowanie własnego, domowego otoczenia w sposób estetyczny, przyjemny dla oka i funkcjonalny.  Nasza  aktualna oferta obejmuje  szeroką gamę mebli tapicerowanych takich jak  kanapy , sofy, narożniki, zestawy z fotelami, tapczany oraz  meble skrzyniowe: systemy meblowe,  sypialnie, łóżka piętrowe , łóżka w zabudowie, szafy garderobiane, w tym cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem szafy na wymiar.  Zapytaj o nie sprzedawcę w jednym z salonów partnerskich.

Wykonanie: Nautil.pl